O MNIE

Mam na imię Michał i lubię ludzi.

Zajmuję się public relation, budowaniem produktów i marek dla moich klientów. Pracowałem w międzynarodowych agencjach reklamowych, firmach, fundacjach, kierowałem zespołami, tworzyłem kampanie reklamowe, projektowałem różne rzeczy. Jestem kreatywny, lubię podróże i czerpię z nich pomysły, które wykorzystuję w kolejnych projektach.

Inspirują mnie ludzie.

Nieważne czy masz do czynienia z dyrektorem banku czy panią, która dokarmia gołębie każdy z nich ma swoją historię i marzenia, których zrealizowanie bardzo często jest łatwiejsze niż im się wydaje. Pomagam takim ludziom w realizacji ich celów, mogę pomóc również Tobie i twojej firmie. Czasem jest to znalezienie pracy, innym razem zbudowanie marki czy napisanie książki. Nie jestem coachem, tylko zwykłym gościem, który uczy innych jak zrealizować swoje pomysły.

Dzień dobry.
Mam na imię Michał i stworzę treści, które napędzą Państwa biznes.
W mojej ofercie są katalogi firmowe, banery, menu, zdjęcia produktowe, materiały na social media i wszelkie inne usługi z zakresu marketingu.

  • Mogę tworzyć kampanie reklamowe
  • Budować strategię reklamowe firmy i kontaktu z mediami
  • Poprawić obsługę klienta w waszej firmie
  • Prowadzić media społecznościowe, budować społeczności
  • Przygotowywać identyfikacje wizualne
  • Tworzyć treści, sesje zdjęciowe, sesje produktowe

Jeśli dopiero zaczynają Państwo przygodę z prowadzeniem firmy pomogę wybrać materiały reklamowe odpowiednie do państwa potrzeb. Nauczę też podstaw promocji i budowy dobrej marki, filarów na których oprą państwo swój marketing. Jeżeli działają Państwo na rynku długo to przygotuję treści spójne
z państwa identyfikacją wizualną oraz np. strategię do public relations. Dopasuję odpowiednie narzędzia do Państwa oczekiwań.

Jestem osobą, która cały czas stara się rozwijać.

Branżą reklamową zajmuję się od 8 lat, pracowałem dla dużych agencji reklamowych.
W czasie pracy poszedłem na studia, dzięki temu mam skończone dwa kierunki studiów związane z branżą reklamową czyli grafikę oraz reklamę z public relations. Wszystko po to, aby oferować najlepsze usługi.

Współpracuję z dobrymi drukarniami w Polsce, jeżeli zamówią u mnie państwo drukowane materiały wykonam projekt oraz zajmę się produkcją tych materiałów, a Państwo otrzymają gotowe produkty pod drzwi firmy.

Szanuję Państwa czas i na wszystkie pytania odpowiadam najszybciej jak to tylko możliwe.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu