O MNIE

Mam na imię Michał i lubię ludzi.

Zajmuję się public relation, budowaniem produktów i marek dla moich klientów. Pracowałem w międzynarodowych agencjach reklamowych, firmach, fundacjach, kierowałem zespołami, tworzyłem kampanie reklamowe, projektowałem różne rzeczy. Jestem kreatywny, lubię podróże i czerpię z nich pomysły, które wykorzystuję w kolejnych projektach.

Inspirują mnie ludzie.

Nieważne czy masz do czynienia z dyrektorem banku czy panią, która dokarmia gołębie każdy z nich ma swoją historię i marzenia, których zrealizowanie bardzo często jest łatwiejsze niż im się wydaje. Pomagam takim ludziom w realizacji ich celów, mogę pomóc również Tobie i twojej firmie. Czasem jest to znalezienie pracy, innym razem zbudowanie marki czy napisanie książki. Nie jestem coachem, tylko zwykłym gościem, który uczy innych jak zrealizować swoje pomysły.

Pomagam podejść do ich projektów od technicznej strony bez lania wody o wychodzeniu ze strefy komfortu. Żeby zrealizować projekt trzeba najpierw zejść na ziemię. Przestać słuchać przemówień motywacyjnych, które obiecują nam że wszystko będzie dobrze. To słodkie kłamstwa, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jaka zatem jest rzeczywistość? Udany projekt nigdy nie jest dziełem przypadku. To wypadkowa osób, które go tworzą. Szczęście może wam pomóc, ale jeśli chcecie mieć cień szansy na realizacje musicie mieć plan. Jak go stworzyć? Dowiecie się tutaj. W czasie lat pracy tworzyłem gazety, pracowałem przy wydawaniu gier, książek, mniejszych lub większych biznesów, które miały jeden wspólny punkt. Te którym się udało zawdzięczały to ciężkiej pracy i dobremu planowaniu.


Jeżeli szukasz osoby do poprawy twojego biznesu, usprawnienia obsługi klienta, czy wprowadzenia standardów, które działały na sukces moich zagranicznych klientów to zapraszam do kontaktu.

Michał Jeżowski.
yezowsky@gmail.com